Ana sayfa

Shenzhen Yunlink Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite 802.11 N Erişim Noktası satış için
iyi kalite 802.11 N Erişim Noktası satış için
Müşteri yorumları
Her şey yolunda. Sizi muhtemelen yarın gönderirim başka bir emri var!

—— Wolfgang Nagele

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  SMT, DIP, TEST, ASSY ve PACK üretim hattı, gelişmiş IQ Flex test etme tesisi ve yaşlanma odası maliyeti keskin bir şekilde kısaltabilir, teslim süresini kısaltabilir, kalite kontrolünü basitleştirebilir ve bu da bizi global pazarda daha rekabetçi hale getirir.

 • OEM / ODM
  OEM:


  Aşağıdaki özelleştirmeyi sunabiliriz: Ürün, özelleştirilmiş hediye kutusu, özelleştirilmiş yazılım (müşteri logosu, varsayılan kanal, SSID vb. Dahil olmak üzere) üzerinde Müşteri LOGO.


  ODM:
  Donanım Özelleştirme: Qualcomm, Realtek ve MTK çözümlerine dayanarak, yeni PCB tasarımı ve nihai ürün üretimi, testi yapabiliriz.
  Üretici Yazılımı Özelleştirme: OpenWRT'ye dayanarak, bulut yönetim sistemimizi müşterinin bulut sunucusunda çalışmaya ya da cihazlarımızın müşterinin bulut yönetim sistemiyle çalışmasına izin verebiliriz.

 • Ar-Ge
  Ar-Ge, Shenzhen ve Xi'an'da Ar-Ge merkezi tarafından daha önce çok uluslu ağ teçhizat işletmelerinde bol deneyime sahip 32 mühendis oluşturuyor. Sırasıyla donanım tasarımı, programlama, yapı geliştirme, performans testinden sorumludurlar. Her sene 15 yeni modelle hızlı bir gelişme hızı bizi endüstrideki en iyi sanatçılardan biri yapıyor.

İletişim bilgileri
Shenzhen Yunlink Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jo Tsui

Tel: 86-755-23088049

Faks: 86-755-23088049

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)